آسوشیتدپرس: ماموریت غیرممکن ایران شاید ممکن شود

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و مراکش

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی به بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی در اولین دیدار جام جهانی روسیه پرداخت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از روسیه و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، اسکوربورد وزشگاه سنت پترزبورگ نتیجه مراکش صفر – ایران یک را نشان می دهد. نمایی زیبا برای هزاران هوادار زن و مرد ایرانی که در روسیه گردهم آمده اند تا دومین برد تیمشان را در تاریخ جام های جهانی ببینند. ساعاتی بعد، یک تصویر دیگر با اهمیت یکسان؛ با تساوی پرتغال و اسپانیا در سوچی، جدول گروه B نشان می دهد که ایران با افتخار در صدر نشسته است؛ بالاتر از دو تیم برتر دنیا.

بعد از مراسم قرعه کشی جام جهانی کارلوس کی روش سرمربی ایران گفت: در گروه بسیار دشواری قرار گرفته ایم. این ماموریت غیرممکن است اما می خواهیم غیرممکن را ممکن کنیم.

در ادامه این گزارش به جشن و پایکوبی مردم ایران بعد از برد مقابل مراکش پرداخته شده است و همچنین صحبتهای سامان قدوس درباره عملکرد ایران بازتاب یافته است.

آسوشیتدپرس ادامه داده است: «این برای اولین بار بود که ایران در تاریخ جام های جهانی در اولین بازی به پیروزی رسیده است. آخرین برد ایران ۲۰ سال پیش و در بازی با آمریکا روی داد. حالا ایران بدون فشار به بازی دوم خود می رود. در واقع تیم کی روش می تواند شانسش را در بازی با اسپانیا در کازان امتحان کند.

این خبرگزاری همچنین به انسجام خط دفاعی تیم ملی، ۱۰ کلین شیت ایران در راه جام جهانی و مشکلات تیم ملی ایران پیش از شروع جام جهانی با شرکت نایک پرداخته است.

کد خبر 4322149

www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *